7 otázek… Pavel Slouka, atletický trenér

Sport je nedílnou součástí života mnohých z nás a ani v této době plné omezení a zákazů na něj nechceme zapomínat. Sportovní „ochutnávku“ vám rádi zprostředkováváme rozhovorem medicínského ředitele EuroPainClinics MUDr. Róberta Rapčana se zkušeným atletickým trenérem Pavlem Sloukou.

Text ve slovenském jazyce a foto: převzato z webu epc.team

V týchto náročných časoch, keď sú rúška povinné a človek sa bez testu nepohne z domu ani na krok, sa často zabúda na veľmi dôležitú a pre život takmer nevyhnutnú súčasť, ktorou je šport. 

Športom sme schopní predísť značnej skupine ochorení, či už fyzickej, alebo často aj psychickej povahy. Preto si dnes pre vás pripravil náš medicínsky riaditeľ MUDr. Róbert Rapčan zaujímavý rozhovor s človekom, ktorý značnou mierou prispel aj k jeho úspešnej športovej kariére v minulosti. 

Pavel Slouka je skúseným atletickým trénerom, ktorý so svojimi zverencami dosiahol úspechy či už na európskej alebo aj olympijskej úrovni. Róberta Rapčana v jeho mladosti trénoval a do dnešného dňa sú skvelí priatelia. Dúfame, že sa vám rozhovor bude páčiť a prajeme vám veľa zdravia a síl v týchto neľahkých časoch. 

Čtěte také:

7 otázek… MUDr. Róbert Rapčan


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace