EuroPainClincs Hradec Králové – dovolená

Dovolujeme si oznámit dočasné uzavření pracoviště EuroPainClinics v Hradci Králové ve dnech: 15. 2. a dále 18.-19.2.2021 z důvodu dovolené. Ordinační doba ve dnech 16. a 17. února probíhá beze změny. O možnosti léčby a objednání se můžete kdykoliv i nadále informovat protřednictvím bezplatné online služby E-konzultace, kterou najdete na webové stránce www.ekonzultace.cz.

Z důvodu dovolené na pracovišti může dojít k menší časové prodlevě při vyhodnocování zaslaných E-konzultací na hradecké pracoviště ve výše uvedených dnech, děkujeme proto předem za vaše pochopení a strpení při očekávání výsledku vyhodnocení.

Tým EuroPainClinics


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace