EuroPainClinics Praha – dovolená 8. 2.-12. 2. 2021

Dovolujeme si vás informovat o dočasném uzavření provozu pracoviště EuroPainClinics Praha z důvodu dovolené, a to ve dnech 8. 2. až 12. 2. 2021. O možnosti léčby a objednání se můžete i nadále informovat protřednictvím bezplatné online služby E-konzultace, kterou najdete na webové stránce www.ekonzultace.cz.

Z tohoto důvodu může dojít k menšímu časovému posunu při vyhodnocování zaslaných E-konzultací na pražské pracoviště ve výše uvedených dnech, rádi bychom vás proto požádali o vaše strpení při očekávání výsledku vyhodnocení.

Děkujeme.

Tým EuroPainClinics


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace