Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2021!

Vážení pacienti, přátelé a příznivci EuroPainClinics, 

v nadcházejícím čase Vánoc nám dovolte vyjádřit několik svátečních slov, přání a naše poděkování. 

Letošní rok byl pro nás v každém ohledu zatěžkávací zkouškou, a i když vývoj epidemické situace zůstává prozatím otevřený, chceme pevně věřit v jeho pozitivní obrat a návrat k normálu. Přáli bychom si, aby titulní stránky novin, internetu a televizní zpravodajské relace neplnila čísla o pozitivně testovaných a počtu hospitalizovaných, ale opět zprávy o nově uvedených filmech, nových divadelních představeních, zajímavých gastronomických zážitcích a sportovních událostech přímo ze stadionů. Aby se z našich hovorů vytratilo slovo covid a bylo nahrazeno radostnými zážitky z dovolených a ze společných setkávání s našimi blízkými. 

V našich životech se objevily nové aspekty, které narušily naši komfortní zónu každodenního bytí, avšak s primárním cílem – ochránit naše zdraví. Jsme hrdi na to, že jsme v plném nasazení našich kolegů – sestřiček a lékařů mohli zodpovědně poskytovat specializovanou léčbu všem našim pacientům i pacientům zdravotnických zařízení vytížených při boji s epidemií v první linii. Velmi nás těší, že i v této době jsme otevřením nových pracovišť v Ostravě a Hradci Králové umožnili dostupnost naší zdravotní péče řadě dalších zájemců o léčbu. Podařilo se nám dokončit uzavření smluvních vztahů se všemi českými zdravotními pojišťovnami, což chápeme jako ocenění kvality námi poskytované péče.

Z celého srdce děkujeme našim sestřičkám, lékařům, fyzioterapeutům, zdravotnickým pracovníkům i členům podpůrného týmu našich pracovišť EuroPainClinics, bez kterých by vše nefungovalo. Rádi bychom poděkovali i zdravotním pojišťovnám a jejich pracovníkům za celoroční podporu, které se nám dostávalo. 

Děkujeme vám všem za dosavadní důvěru a projevenou přízeň, kterých si velmi vážíme. O rozvoj naší činnosti budeme pevně usilovat i v následujícím roce.

Přejeme příjemné prožití Vánoc a šťastný nový rok 2021.

MUDr. Miroslav Buriánek, MBA
předseda představenstva EPC Health Invest SE

MUDr. Róbert Rapčan, PhD., MBA, FIPP
medicínský ředitel EuroPainClinics

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace