MUDr. Róbert Rapčan vystoupil na kongresu ESRA

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD., medicínský ředitel EuroPainClinics, vystoupil s odbornou přednáškou na 39. výročním kongresu ESRA – Evropské společnosti regionální anestezie, který se uskutečnil koncem června v metropoli řecké Makedonie Thessaloniki.

Mezinárodní kongres ESRA je významným pracovním setkáním a prestižní edukační platformou pro specialisty dynamicky se rozvíjejících oborů regionální anestezie, perioperační péče a terapie chronické bolesti. Bohatý program pětidenního pracovního setkání přinesl řadu zajímavých přednášek, panelových diskusí, networkingu, live cases a praktických workshopů.

MUDr. Róbert Rapčan sdílel odbornému publiku své mnohaleté rozsáhlé znalosti a klinické zkušenosti v oblasti intervenční léčby bolesti v přednášce na téma „Perkutánní transforaminální endoskopická diskektomie“. Na kongresu zároveň také zaujal předsednictví sekce „Cost Effectiveness of Spinal Cord Stimulation in Chronic Low Back Pain“. Jsme nesmírně potěšeni, že díky účasti MUDr. Rapčana jsme mohli jako EuroPainClinics být součástí této výjimečné odborné události.

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD., medicínský ředitel EuroPainClinics


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace