Online služba E-konzultace šetří čas a zrychluje proces léčby

Zaujaly vás informace o léčbě chronické bolesti zad pomocí špičkových miniinvazivních a endoskopických výkonů? Přemýšlíte, zda by tento typ léčby mohl být řešením i pro vás? Neváhejte a vyplňte ještě dnes svoji E-konzultaci!

Bezplatná online služba E-konzultace je k dispozici kdykoliv a spočívá v předvýběru pacientů vhodných na následné poskytnutí specializované zdravotní péče v oblasti léčby bolesti na vybraném pracovišti EuroPainClinics. Služba umožňuje pacientům konzultovat svůj zdravotní stav ještě před samotnou návštěvou kliniky, což dovoluje upřesnit, zrychlit a celkově zefektivnit stanovení konkrétního léčebného plánu. Znamená to, že se o vhodnosti léčby pro vás můžete informovat přímo z pohodlí vašeho domova a nemusíte ztrácet čas např. cestováním ani dalšími výdaji.

Podklady zaslané službou E-konzultace (vyplněný formulář E-konzultace spolu s přiloženými soubory snímků magnetické rezonance a případně další zdravotní dokumentací) vyhodnocují specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad a do e-mailu je následně odeslána zpráva o dalším postupu.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na shledanou na pracovištích EuroPainClinics.

Odkaz na online službu E-konzultace najdete také zde

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace