Online služba E-konzultace šetří čas a zrychluje proces léčby

08. 1. 2019

Zaujaly vás informace o léčbě chronické bolesti zad pomocí špičkových miniinvazivních a endoskopických výkonů? Přemýšlíte, zda by tento typ léčby mohl být řešením i pro vás? Neváhejte a vyplňte ještě dnes svoji E-konzultaci!

Bezplatná online služba E-konzultace je k dispozici kdykoliv a spočívá v předvýběru pacientů vhodných na následné poskytnutí specializované zdravotní péče v oblasti léčby bolesti na vybraném pracovišti EuroPainClinics. Služba umožňuje pacientům konzultovat svůj zdravotní stav ještě před samotnou návštěvou kliniky, což dovoluje upřesnit, zrychlit a celkově zefektivnit stanovení konkrétního léčebného plánu. Znamená to, že se o vhodnosti léčby pro vás můžete informovat přímo z pohodlí vašeho domova a nemusíte ztrácet čas např. cestováním ani dalšími výdaji.

Podklady zaslané službou E-konzultace (vyplněný formulář E-konzultace spolu s přiloženými soubory snímků magnetické rezonance a případně další zdravotní dokumentací) vyhodnocují specialisté na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad a do e-mailu je následně odeslána zpráva o dalším postupu.

Děkujeme za vaši důvěru a těšíme se na shledanou na pracovištích EuroPainClinics.

Odkaz na online službu E-konzultace najdete také zde

 

 

OMEZENÍ PROVOZNÍ DOBY EUROPAINCLINICS BĚHEM LÉTA 2019