Péče pro pojištěnce OZP nově v EuroPainClinics Brno

Vážení klienti,

dovolujeme si vás informovat, že s platností od 1. 4. 2020 jsme rozšířili smluvní spolupráci s Oborovou zdravotní pojišťovnou (207). Specializovanou léčbu miniinvazivními a endoskopickými výkony plně hrazenou pojišťovnou OZP mohou nyní využít pacienti také na pracovišti EuroPainClinics Brno.

Léčbu miniinvazivními a endoskopickými výkony poskytujeme jako jediná klinická pracoviště svého typu v České republice. Rozhodnutím Oborové zdravotní pojišťovny o nové spolupráci, kterého si velmi vážíme, je tak umožněna dostupnost vysoce specializované léčby dalším pacientům z Jihomoravského kraje i okolí.

I v nynější mimořádné epidemiologické situaci probíhá na pracovištích EuroPainClinics stále plný provoz. Ambulantní péči i operační výkony poskytujeme všem pacientům, kteří hledají akutně řešení svých zdravotních problémů, pacientům, jimž byl z důvodu omezení provozů řady nemocničních zařízení v souvislosti s infekcí Covid-19 odložen či zrušen operační termín, i těm, kteří nemají aktuálně kde možnost konzultovat svoje obtíže spojené s bolestí zad. Právě včasné zahájení léčby je však klíčovým faktorem k tomu, aby došlo k zabránění chronicity zdravotních obtíží.

Naším cílem je poskytovat každému pacientovi komplexní zdravotní péči a dosáhnout úlevy od bolesti zad šetrnou a efektivní léčbou s rychlejší rekonvalescencí a rychlejším návratem do aktivního života, do práce i k zálibám. 

Je nám potěšením, že tuto možnost můžeme nabídnout nově také pacientům Oborové zdravotní pojišťovny v Brně.

MUDr. Miroslav Buriánek, MBA
předseda představenstva EPC Health Invest SE


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace