Perkutánní implantace SCS systémů v Bratislavě

MUDr. Róbert Rapčan, Ph.D., MBA, FIPP, provedl implantaci dvou SCS systémů k léčbě výrazné chronické radikulární bolesti, která začala částečnou axiální bolestí po otevřené operaci páteře. Tento systém je součástí pilotní studie DTM se společností Medtronic.

Implantaci dvou perkutánní elektrod uskutečnily v Nemocnici svatého Michala v Bratislavě MUDr. Róbert Rapčan a MUDr. Michal Krajčovič. Terapie DTM SCS je terapeutický přístup šitý na míru, který dodává vysoké a nízké dávky současně v přesném algoritmu. Pacient po zákroku pociťoval výraznou úlevu od bolesti.


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace