Specialisté EuroPainClinics přednášeli lékařům ve Vranově nad Topl‘ou

Pro více než třicet lékařů a sester z oborů všeobecného lékařství, chirurgie a interní medicíny uspořádala dne 20. listopadu nemocnice ve Vranově nad Topl‘ou odborný seminář, na které přizvala také specialisty EuroPainClinics.

MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP, medicínský ředitel EuroPainClinics, vystoupil s přednáškou na téma endoskopické diskektomie, pokročilého perkutánního endoskopického výkonu při výhřezu meziobratlové ploténky, včetně indikačních předpokladů a kritérií pro léčbu, symptomatologie a jednotlivých operačních přístupů. MUDr. Peter Lenčéš se ve své prezentaci podrobně zabýval významem precizní diagnostiky v intervenční algeziologii jako klíčového aspektu pro stanovení optimální léčby a definování celkového léčebného plánu u pacienta. MUDr. Ladislav Kočan, PhD, se věnoval velmi specifickému tématu terapeutických možností léčby bolesti u refrakterní anginy pectoris s využitím implantace neurostimulátoru SCS (Spinal Cord Stimulation), jejím klinickým přínosům a benefitům léčby.

Odborné příspěvky našich specialistů vzbudily u přítomných velký profesionální zájem a závěr semináře byl věnován nejen řadě dotazů a diskusím mezi lékaři o jednotlivých tématech, ale ohlas vyvolaly i informace o systému online objednávání na pracoviště EuroPainClinics prostřednictvím E-konzultace a komplexní proces léčebné péče a kontinuálního monitoringu pacientů podle interních klinických standardů.


MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP hovořil o endoskopické diskektomii


MUDr. Petr Lenčéš se věnoval tématu precizní diagnostiky


MUDr. Ladislav Kočan, PhD, otevřel téma implantace SCS pri angině pectoris

 


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Letní dovolené v EuroPainClinics a omezení provozu »