To nejlepší z přístrojového inženýrství pro vaši léčbu

Inovativní patentovaný systém maxmorespine® společnosti Hoogland Spine Product, světového výrobce medicínského vybavení pro spinální chirurgii, zahrnuje špičkové přístroje a specializované instrumentarium pro různé typy technických přístupů při endoskopických operacích a cílené léčbě vyhřezlých plotének, degenerativních změn na páteři, patologii kloubních spojení a dalších problematik.

V současnosti nejbezpečnější a nejúčinnější systém na trhu je používán na všech pracovištích EuroPainClinics. V týmu mezinárodních expertů maxmorespine®, kteří jsou zároveň školiteli tohoto systému, jsou specialisté EuroPainClinics MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP, a Dr. Krzysztof Łokas.
https://www.max-more.com/spinal-surgeons/    

Specialisté MUDr. Róbert Rapčan, PhD, MBA, FIPP, a Dr. Krzysztof Łokas


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace