Endoskopické ošetření plotének: prof. MUDr. Ladislav Valanský, PhD.

Profesor MUDr. Ladislav Valanský, Ph.D., renomovaný specialista-urolog, se s chronickou bolestí zad potýkal dvacet pět let. Absolvoval dvě operace bederní páteře, které však přinesly zpravidla jenom dočasné zlepšení bolestivých stavů. 4 roky po druhé operaci výhřezu bederní meziobratlové ploténky došlo k prasknutí vazivového prstence okolo disku. Obnovené příznaky znamenaly každodenní úporné bolesti zad s vyzařovaním do levé dolní končetiny, které profesora Valanského přivedly k odborné konzultaci a vyšetření v EuroPainClinics® a následně k úspěšně provedenému zákroku metodou endoskopické diskektomie.

Profesor MUDr. Valanský hovoří ke svojí léčbě: „Ke konzultaci v EuroPainClinics® jsem se rozhodl na doporučení neurochirurga, který mě dříve operoval s tím, že opakovaná klasická operace na stejném místě je zatížena nižší úspěšností a nezřídka dokonce zhoršením bolestí. Samotná operace a pooperační průběh mne nejenom jako pacienta, ale současně i jako chirurga přijemně překvapily. Hlavně to, že operace byla provedena ambulantně, vedla k vymizení bolestí okamžitě a už dvě hodiny po operaci jsem se mohl přesunout domů.”


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace