Hranice 15 000 přijatých E-konzultací překročena!

Je nám potěšením oznámit překročení hranice 15 000 přijatých E-konzultací, které svědčí o stále narůstajícím zájmu o léčbu na našich pracovištích EuroPainClinics!

Úleva od bolesti zad je naším posláním a nás velmi těší, že díky naší specializaci a léčbě s využitím unikátních miniinvazivních a endoskopických výkonů a špičkové práci našich zkušených lékařů, sester, radiologických asistentů a ostatního personálu celého našeho týmu můžeme již po řadu let pomáhat stále většímu počtu z vás.

Bolest zad je v životě člověka nesmírně omezujícím faktorem. Každá úleva od bolesti díky naší zdravotní péči je hlavním cílem naší každodenní práce, ale především pozitivním krokem vpřed k vašemu běžnému každodennímu „fungování“. Služba E-konzultace je užitečným a jednoduchým nástrojem, který je k dispozici všem, kteří se chtějí informovat o možnosti léčby a společně s námi tohoto cíle následně dosáhnout.

Děkujeme za vaši přízeň a důvěru, kterých si velmi ceníme.

Vaše týmy EuroPainClinics Praha, Brno, Hradec Králové, Ostrava, Bratislava, Košice a Bardejov.


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace