Jak se k nám objednat? Využijte kdykoliv E-konzultaci

Pokud vás dlouhodobě trápí bolest zad a zaujala vás léčba poskytovaná na našich pracovištích, můžete se kdykoliv snadno a rychle, navíc z pohodlí vašeho domova informovat, zda můžeme pomoci i vám. Prvním krokem k vaší léčbě je bezplatná služba E-konzultace.

Služba E-konzultace je zavedena na všech pracovištích EuroPainClinics jako nástroj, jehož prostřednictvím se pacient před samotnou návštěvou informuje, zda by léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony mohla být vhodným řešením jeho zdravotních obtíží spojenými s bolestí zad. Šetříme tak čas a náklady spojené s cestováním na pracoviště a zároveň zrychlujeme stanovení léčebného plánu.

Na základě E-konzultace lékař-specialista provádí předběžné lékařské posouzení poskytnutých informací a zdravotnické dokumentace. Pokud je tímto posouzením léčba vyhodnocena jako vhodné řešení, pacient je pozván na vstupní vyšetření, kde probíhá komplexní diagnostika bolesti zad a stanovení nejvhodnějšího typu výkonu v rámci celkového léčebného plánu.

V některých případech se může stát, že léčba není vyhodnocena jako vhodné řešení, zejména z důvodu, kdy zdravotní indikace nespadá do specializace EuroPainClinics, nebo existují kontraindikace k výkonům či jiné aspekty ovlivňující léčbu. Také v tomto případě je pacient informován e-mailovou zprávou s doporučením konzultace svých zdravotních obtíží s lékaři jiných odborností.

K tomu, jak využít službu E-konzultace, Vám napomůže informační leták-průvodce, který shrnuje celý průběh v pěti snadných krocích:

1. Vyhledejte webovou stránku, kde službu najdete: www.ekonzultace.cz

2. Vyplňte formulář E-konzultace

3. Nahrajte zdravotnickou dokumentaci

4. Odešlete kompletně vyplněnou E-konzultaci

5. Vyčkejte výsledek vyhodnocení vaší E-konzultace


Neváhejte službu využít a kdykoliv se o možnosti léčby informovat. Včasné zahájení léčby může zabránit přechodu do chronického bolestivého stavu a rozvoji trvalých následků, a naopak může urychlit návrat k vašim běžným aktivitám a oblíbeným činnostem!

www.ekonzultace.cz


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Dovolujeme si informovat, že z provozních důvodů budou ve dnech 30. a 31. 5. 2022 dočasně uzavřena některá pracoviště EuroPainClinics. »