Online objednání na pracoviště EuroPainClinics – první krok k vaší léčbě

Zaujala vás léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony na páteři? Rádi byste své zdravotní obtíže spojené s bolestí zad konzultovali se specialisty EuroPainClinics? Nový systém online objednávání na pracoviště EuroPainClinics je zahájen!

Objednání na vstupní vyšetření na pracoviště EuroPainClinics je aktuálně možné dvěma způsoby – přímo telefonicky na pracoviště, které preferujete např. z hlediska dostupnosti z vašeho bydliště či s ohledem na vaši zdravotní pojišťovnu (Praha – VZP, OZP, VoZP, ZPMV a ZP Škoda, Brno – v současnosti pouze VZP), nebo pohodlnou cestou online objednání, které můžete využít v kterékoliv denní hodině, o víkendech či volných pracovních dnech.

Objednejte se online a my vás budeme kontaktovat nazpět!

Vyplnění formuláře je rychlé a se snadnou navigací. Na animovaném obrázku nejprve označíte místa a šíření vaší bolesti a do předlohy zakliknete odpovědi k základní charakteristice vaší bolesti. Nahrát můžete soubory se snímky vyšetření magnetickou rezonancí a zdravotní zprávu, kterou máte k dispozici. Mimo vašich osobních a kontaktních údajů a kódu pojišťovny uvedete také vlastní popis vašich zdravotních obtíží do Zprávy pro lékaře. Po odeslání formuláře online objednání následuje předběžné lékařské vyhodnocení a do několika následujících pracovních dní (obvykle do sedmi) vás poté budou telefonicky kontaktovat nazpět sestry vybraného pracoviště EuroPainClinics. Pokud bude léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony vyhodnocena k řešení zdravotním potížím jako vhodná, navrhneme vám rádi termín vašeho vstupního vyšetření. Stejně tak telefonicky sdělujeme i skutečnost v případě, kdy léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony není doporučena, čímž šetříme čas a náklady spojené s cestováním pacienta na samotné vyšetření.

Na vaši návštěvu se těší tým EuroPainClinics

Využijte přímo zdeOnline objednání 

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
OZNÁMENÍ: Provoz pracovišť EuroPainClinics opět zahájen – Praha od 30.3.2020, Brno od 7.4.2020 více informací