Vítejte na nových stránkách EuroPainClinics!

Orientovat se v záplavě online informací o léčbě je pro pacienty s jakoukoli zdravotní problematikou mnohdy poměrně obtížné. Dobrá informovanost přitom napomáhá pacientům lépe zvládnout jejich zdravotní obtíže a patří k důležitým aspektům úspěšné léčby. Také z tohoto důvodu došlo ke kompletní proměně webových stránek EuroPainClinics, které jsou pro vás aktuálně spuštěny!

Webové stránky v příjemném uživatelském prostředí nabízí rozsáhlé spektrum informací, které mohou zájemcům o léčbu miniinvazivními a endoskopickými výkony na pracovištích EuroPainClinics významně napomoci při volbě jejich léčby. Hlavním cílem stránek je přehlednou formou osvětlit nejpodstatnější témata týkající se léčby bolesti zad a přiblížit pacientům reálný průběh jejich léčby na pracovištích ještě před jejím zahájením.

Úvodní stránka „homepage“ je strukturována tak, aby každý návštěvník snadno a rychle našel to, co je pro něj zajímavé a aktuální. Dominantou jsou tři hlavní boxy, které poukazují na hlavní specializaci léčby pracovišť EuroPainClinics ­– léčbu bolesti zad se zaměřením na bederní páteř, zdravotní obtíže spojené s výhřezy meziobratlových plotének a problematiku přetrvávající či nové bolesti po operaci páteře v důsledku syndromu selhání operační léčby.

Jednotlivá témata následně navigují do dalších sekcí, kde má pacient možnost získat komplexní informace o poskytovaných výkonech a jejich výhodách, o průběhu léčby od vstupního vyšetření a precizní diagnostiky bolesti zad přes terapie po základní doporučení pro období rekonvalescence po endoskopickém výkonu a řadu dalších rad a doporučení.

Stránky nabízejí přehled všech zdravotních stavů, s nimiž se mohou pacienti na naše specialisty kdykoliv obrátit, a zejména se přímo objednat využitím snadného a pohodlného systému online objednání.

Sdílet tento článek přátelům

Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Omezení provozu na pracovištích EuroPainClinics z důvodu letních dovolených