MUDr. Róbert Rapčan na mezinárodním summitu o bolesti na Menorce

268 | 2 min

MUDr. Róbert Rapčan, FIPP, MBA, PhD., medicínský ředitel EuroPainClinics, se jako jeden z hlavních světových lídrů v oblasti léčby bolesti zúčastnil počátkem května celosvětového vrcholového setkání Menorca World Summit of Pain Medicine.

Prestižní výroční setkání bylo pořádáno pod patronací nadace Sine Dolore European Pain Foundation, která zastřešuje odborné aktivity v oblasti vzdělávání a výzkumu v medicíně bolesti, a asociace American Association of Physicists in Medicine zaměřující se na edukaci a strategický rozvoj v oblasti multidisciplinární péče o pacienty s chronickou bolestí s cílem zlepšení kvality jejich života.

Odborníci z celého světa se během programu zapojili do komplexních diskusí o širokém spektru zásadních témat. Platforma summitu nabídla účastníkům jedinečnou příležitost k výměně zkušeností, nápadů a informací o osvědčených i inovativních terapeutických postupech z klinické praxe celého světa a přinesla všem nové cenné poznatky ke zlepšení strategií léčby u pacientů trpících chronickou bolestí.

MUDr. Róbert Rapčan jako přední specialista oblasti medicíny bolesti a endoskopický operatér sdílel v rámci odborných diskusních panelů své bohaté profesní zkušenost z vlastní praxe a mnohé inovační návrhy k implementaci do intervenčních léčebných procesů.