Potěšte své blízké vánočním poukazem na fyzioterapii!

Přemýšlíte, co nadělit pod stromeček? Udělejte radost svým blízkým a pomozte jim zároveň pečovat o jejich zdraví věnujte jim dárkový poukaz na naši fyzioterapii v EuroPainClinics! Profesionální péče našich zkušených fyzioterapeutů, špičková diagnostika bolesti zad a pohybového aparátu a individuální fyzioterapie na míru, to vše v příjemném prostředí plném pohody a relaxace našich poboček v Brně a Hradci Králové.

Podle Vašeho přání můžete věnovat dárkovou poukázku v konkrétní finanční částce, nebo na konkrétní počet vstupů. Vybrat si můžete ze dvou designů poukazu v luxusní dárkové obálce.

Více o fyzioterapii v EuroPainClinics

Informujte se o možnosti zakoupení vánočního dárkového poukazu!

EuroPainClinics Fyzio Hradec Králové tel. 725 740 277

EuroPainClinics Fyzio Brno tel. 792 779 556


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Letní dovolené v EuroPainClinics a omezení provozu »