EuroPainClinics Brno od 6.11. na nové adrese

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno mění od 6. listopadu své působiště. Nově nás najdete v městské části Brno-Židenice v areálu Polikliniky Viniční. Moderní a komfortní prostory splňují veškeré podmínky pro výkon miniinvazivních a endoskopických výkonů. Hlavní novinkou je zajištění ambulantního režimu a operačních výkonů přímo v jednom místě. Pacientům je tímto zabezpečena zdravotní péče komplexně, „pod jednou střechou“.

V budově Polikliniky sídlíme ve 2. patře a na místo vás bezpečně zavede orientační systém umístěný v přízemí u recepce. Výhodou je výborná dopravní dostupnost, parkování (s poplatkem) je možné u budovy. V případě využití MHD se jedná o zastávku Juliánov, vzdálenou cca 200 m od Polikliniky Viniční.

Klinika miniinvazivní a endoskopické léčby zad EuroPainClinics Brno poskytuje široké spektrum miniinvazivních a endoskopických výkonů při léčbě bolesti zad, zejména bederní páteře v důsledku výhřezu plotének, přetrvávající či nově vzniklé bolesti po operaci páteře (FBSS syndrom) a v řadě dalších indikací spojených s bolestí dolní části zad. V segmentu léčby bolesti velkých kloubů poskytuje léčbu bolesti kolenního kloubu při pokročilé osteoartróze (stadia 3 a 4) s využitím speciální radiofrekvenční terapie a tzv. kryoanalgezie (zmrazení nervových struktur). Dle doporučení lékaře-specialisty na miniinvazivní a endoskopickou léčbu je poskytována nadstandardní moderní regenerační terapie RTG navigovaná aplikace autologní plazmou.

EuroPainClinics Brno – Váš partner v léčbě bolesti zad:

  • řešení akutní a chronické bolesti zad, endoskopické operace plotének
  • unikátní a šetrné metody léčby
  • výkony v lokální, vzácně lehké celkové anestezii
  • výkony bez hospitalizace
  • rychlejší rekonvalescence a návrat do aktivního života
    Výhody miniinvazivních a endoskopických výkonů

Vedoucím lékařem pracoviště je MUDr. Michal Matias,  specialista na miniinvazivní a endoskopickou léčbu zad, atestovaný algeziolog a držitel certifikátu v oboru ultrazvukem navigované regionální anestezie.

Vzhledem k aktuální situaci vývoje epidemické situace Covid-19 jsou na pracovišti přijata a aplikována Aktuální pravidla provozu – veškerá režimová a hygienická opatření pro bezpečnost a ochranu zdraví pacientů, včetně opatření věkového pro rizikem nákazy nejvíce ohroženou skupinu seniorů, kdy v současnosti mohou být k léčbě přijímáni pacienti do 65 let věku (r. 1955).

Zdravotní péče je plně hrazena pojišťovnami VZP, VoZP, ZPMV, ČPZP, OZP a RBP.

Jak se můžete objednat?

Vzhledem k specializaci pracoviště je zavedena bezplatná online služba E-konzultace, jejímž prostřednictvím se pacient informuje nejprve před vlastní návštěvou, zda by léčba miniinvazivními a endoskopickými výkony mohla být vhodným řešením jeho zdravotních obtíží.
Veškeré informace o průběhu E-konzultace najdete v článku zde

EuroPainClinics od 6. 11. 2020 sídlí na Poliklinice Viniční, Brno-Židenice


Máte zájem o vstupní vyšetření na našich pracovištích? Využijte pohodlný systém E-konzultace!

Bolest zad zasahuje do všech stránek života – s návštěvou odborníka je proto dobré neváhat! Pokud je příčina bolesti dostatečně brzy a správně diagnostikována, včasné zahájení léčby znamená jednoznačně efektivnější a trvalejší výsledek. Umožňuje rychlejší zotavení při prvních vážnějších projevech a může vést k oddálení případného návratu potíží v pozdějším období. Odešlete vyplněný formulář E-konzultace a my vás budeme v co nejkratším čase telefonicky kontaktovat nazpět.

Bezplatná E-konzultace
Dovolujeme si informovat, že z provozních důvodů budou ve dnech 30. a 31. 5. 2022 dočasně uzavřena některá pracoviště EuroPainClinics. »